Pytania

Tutaj możecie zadawać wszelkiego rodzaju pytania dotyczące opowiadania i nie tylko. :)

11 komentarzy:

 1. Hmmm zastanawiałam sie kto zrobił ten szablon. Sama go wykonałas czy ktoś inny?

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja mam pytanie z innej beczki. Czy pojawi się na tym blogu pairing? Jeśli tak, to jaki będzie wiódł główny prym? Czy Hermiona zakocha się w kimś z przeszłości? (w znaczeniu po cofnięciu się w czasie). I jeśli tak (powtórzenie celowe xDD), to w którymś z Huncwotów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Więc tak: nie będzie tutaj głównym wątkiem pairing. Pojawi się dopiero w daleeeeekiej przyszłości (i może będzie to raptem kilka rozdziałów), ale dobrze zgadujesz, że będzie to ktoś z przeszłości. Jednak to nie będzie takie proste. ;) Będzie chodziło o ucznia, a Hermiona będzie nauczycielką, więc... Będzie ciekawie. ;)
   W tym opowiadaniu raczej stawiam na przygody Hermiony. ;)

   Usuń
  2. Aha, i dodam jeszcze, że nie zdradzę nazwy pairingu. ;>

   Usuń
  3. Oo szlag ;-; Ale zakazane miłości też są ok. Choć zazwyczaj nie czytam opowieści z nauczyciel/uczeń, bo uważam to za dość niesmaczne, tak teraz... No, będzie ciekawie.

   Usuń
  4. To nie będzie jakaś bardzo mocna więź - raczej uczniowskie zauroczenie. ;) Hermiona będzie podchodziła do tej relacji z dystansem. ;)

   Usuń
 3. Heej! To teraz ja zadam pytanko: Skąd pomysł na tę historię? ;D Taak jestem ciekawa bo uwielbiam nie trzymanie się kanonu i skomplikowane zagadki!
  P.S. Nadal nie mogę obejrzeć zwiastunu ;( Eh może jak dostanę nowy laptop to wtedy naciesze oczy tym dziełem ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hejka! :)
   W sumie to nie wiem... Jakoś tak po prostu wyszło. :>
   Znaczy tydzień przed opublikowaniem 1. rozdziału wysłałam go do Sovbedlly, czyli bety tego bloga. Coś mnie naszło, żeby napisać ten rozdział. W sumie to miała być z tego miniaturka, ale jak tak sobie myślałam, ułożyłam mniej więcej zamysł fabuły. :)
   Musiałam tylko wymyślić ten motyw z Nottem, i voila. :D
   A jeśli chodzi o skomplikowane zagadki,to jestem w tym mistrzem. Czytam dużo kryminałów, thrillerów i horrorów. Mało co jest mnie w stanie zadziwić. :P Ostatnio oglądałam z przyjacielem jakiś film, i tak w połowie rozgryzlam, jak się skończy i kto zabił. Uprzedzam, iż tytułu nie pamiętam... xd

   Co do zwiastunu... Naprawdę nie wiem, co jest nie tak. :> Jeszcze ktoś mi niedawno pisał coś w komentarzu na jego temat. :/ Jak to mówią: złośliwość rzeczy martwych. :P
   Dziełem bym tego nie nazwała. xD Robiłam to sama, więc szału ni ma, dipy nie urywa, jak zwykła mawiać moja polonistka. c:

   Usuń